The Council Hile Skill Points Effort Devils Thorn Royal Jelly Golden Elixir Carmelite Water

0


The Council Hile Skill Points Effort Devils Thorn Royal Jelly Golden Elixir Carmelite Water

Bu eğiticiyi aktifleştirmek:

Ana menüde F1 tuşuna basın.

‘Eğitmen Aktif’ için dinleyin.

İstenen kısayol tuşuna basın. Tüm kısayol tuşları eğiticiden değiştirilebilir.

Antrenör Seçenekleri

Numpad 1: Beceri Puanlarını Ayarla

Numpad 2: Çaba Noktaları Ekleme

Numpad 3: Devils Thorn ekle

Numpad 4: Royal Jelly ekle

Numpad 5: Karmelit Suyu Ekle

Numpad 6: Altın Elixir’i ekle

Notlar:

Numpad 1: Beceri Puanı Ayarla – bu seçenek SADECE oyunun en başında oyunun becerilerinizi seçebileceğiniz bölümde kullanılabilir. Oyun size 3 puan verir, ancak bu seçeneğe basabilir ve ardından bir puan harcayabileceksiniz ve bol miktarda olacaksınız. Eğiticideki değeri istediğiniz gibi, hatta negatif sayılarda bile değiştirebilirsiniz.

Numpad 2: Çaba Noktaları Ekle – envanteri açmak ve sahip olduğunuz GERÇEK sayısını not etmek için oyundayken I tuşuna basın. Eğiticide gösterilen değeri eklemek için tuşuna basın. Değeri neyse, hatta negatif sayılar için değiştirebilirsiniz. O zamandan daha fazla (genellikle 7 tanesi) daha fazla olmamak en iyisidir.

Numpad 3: Devils Thorn’u ekle – Envanteri açıp oyundaki GERÇEK sayısını not almak için oyundayken I tuşuna basın. Eğiticide gösterilen değeri eklemek için tuşuna basın. Değeri neyse, hatta negatif sayılar için değiştirebilirsiniz.

Numpad 4: Royal Jelly ekle – envanteri açmak ve sahip olduğunuz GERÇEK sayısını not almak için oyundayken I tuşuna basın. Eğiticide gösterilen değeri eklemek için tuşuna basın. Değeri neyse, hatta negatif sayılar için değiştirebilirsiniz.

Numpad 5: Carmelit Suyu Ekle – envanteri açmak ve sahip olduğunuz GERÇEK sayısını not etmek için oyundayken I tuşuna basın. Eğiticide gösterilen değeri eklemek için tuşuna basın. Değeri neyse, hatta negatif sayılar için değiştirebilirsiniz.

Numpad 6: Golden Elixir’i ekle – Envanteri açmak için oyundayken I tuşuna basın ve sahip olduğunuz GERÇEK sayısını not edin. Eğiticide gösterilen değeri eklemek için tuşuna basın. Değeri neyse, hatta negatif sayılar için değiştirebilirsiniz.

İNDİR:

The Council Hile Skill Points Effort Devils Thorn Royal Jelly Golden Elixir Carmelite Water İNDİR